Hurtownia/sklep: +48 77 454 13 12
Stacja hodowlana: +48 501 257 120

Witaminy


Chów.jpeg Zawartość: 100ml
Nr art. CHOW

Kup teraz

CHÓW 100ml
dla zdrowego wzrostu młodych

Preparat zawiera w swoim składzie niezbędne mikro i makroelementy, których niedobór jest częstą przyczyną zahamowania lub nieprawidłowego wzrostu młodych ptaków. Zaleca się jego stosowanie w przypadku problemów związanych z odchowem młodych, złego wykorzystania paszy lub jako uzupełnienie karmy w mikro i makroelementy.

Ovicalgen.jpeg Zawartość: 1kg
Nr art. OVIC

Kup teraz

OVICALGEN 1000g
Mineralna mieszanka pokarmowa dla gołębi z algami i olejkami eterycznymi

Naturalne źródło wapnia z algami morskimi i olejkami eterycznymi. Jest doskonałym i niezbędnym w całym sezonie dostawcą minerałów, naturalnych witamin, makro- i mikroelementów. Jego regularne podawanie zapewni zdrowy chów i wzrost młodych, doskonałą formę lotników oraz ułatwi kształtowanie nowego upierzenia. Preparat:

  • stymuluje wzrost młodych i kształtuje silny układ kostny;
  • wspomaga u samic tworzenie się mocnej skorupki jajek;
  • wspiera budowę nowego upierzenia;
  • poprawia trawienie polepszając przyswajalność karmy;
  • pozytywnie wpływa na florę bakteryjną układu trawienia;
  • poprawia czynności układu oddechowego;
  • wzmacnia odporność gołębia.
Pierzenie.jpeg
Zawartość: 250 ml

Kup teraz

PIERZENIE 250ml
super upierzenie

Preparat wspomagający formowanie zdrowych,mocnych piór o wysokiej elastyczności.Zawarta w preparacie metionina jest niezbędnym aminokwasem zawierającym w swym składzie siarkę. Składnik ten ma korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wątroby, szczególnie wchodzi w skład tych białek, które budują pióra.
Zawarta również cholina, jest szczególnie potrzebna w okresie intensywnego wysiłku - okres wymiany upierzenia. Obecność witaminy B4 (cholina) jest niezbędna w transporcie i przemianie tłuszczów..
Pierzenie proszek.jpeg
Zawartość: 350g
Nr art. PEN

Kup teraz

PIERZENIE proszek 350g
mieszanka ziołowa wspomagająca pierzenie

Wzmacnia pióra - zapobiega łamliwości -  przyspiesza gojenie - wspiera pierzenie.
Penna proszek to naturalna mieszanka ziół, wspierająca pierzenie u gołębi. Dostarcza organizmowi składniki pokarmowe niezbędne do budowy nowych piór. Zapobiega to łamliwości i łupieżowi. Penna proszek rozluźnia skórę, ułatwiając zrzucanie piór. Przyspiesza gojenie i zabliźnianie ran po piórach. Wzmacnia organizm gołębia. Dla wzmocnienia upierzenia podawać przez cały rok przynajmniej raz w tygodniu. W okresie pierzenia dla jego łatwego przebiegu i dla zapewnienia budowy silnej nowej szaty podawać 2-3 razy w tygodniu.

Vitamixor AD3 Evit.jpeg
Zawartość: 100ml
Nr art. VITAD3E

Kup teraz

VITAMIXor AD3EVIT 100ml
uzupełniająca mieszanka witamin

Wspomaga pierzenie i zapobiega niedoborowi witamin A, D3, i E, które w ciągu całego roku zapewniają barierę ochronną skóry i naskórka (A), rozwój kośćca młodych ptaków (D3), oraz sprawność fizjologiczną mięśni, ochronę wątroby i serca (E). Preparat należy podawać wspomagająco i zapobiegawczo w okresie pierzenia, w miesiącach zimowych oraz w stanach niedoboru witamin A, D3 i E.
 
Vitamixor B.jpeg
Zawartość: 100ml
Nr art. VITB

Kup teraz

VITAMIXor B 100ml

Kompleks witamin B do podawania gołębiom w sytuacjach niedoboru witamin z grupy B, a w szczególności w sytuacjach stresowych (loty), w okresie szczepień, (np. przeciwko paramyksowirozie), w okresie rozwoju młodych, przy zatruciach pokarmowych, w przebiegu chorób zakaźnych, po terapii antybiotykowej..
 
Vitamixor E plu Se.jpeg
Zawartość: 100ml
Nr art. VITE+SE

Kup teraz

VITAMIXor E+SE 100ml
Dostawca witaminy E i selenu dla gołębi

Witamina E jest niezbędna do zachowania sprawności fizjologicznej mięśni, naczyń krwionośnych, utrzymania wysokiej płodności. Selen zapobiega w połączeniu z witaminą E dystrofii mięśni. VITAMIXor E+Se podawać w okresie rozrodu, przed łączeniem w pary i w okresie lotów oraz przy niedoborze witaminy E i selenu.
Vitamixor Multi.jpeg
Zawartość: 100ml
Nr art. VITMUL

Kup teraz

VITAMIXor MULTI 100ml
Multiwitaminowy preparat dla gołębi

Doskonała kombinacja najważniejszych dla organizmu gołębia witamin, minerałów i aminokwasów. Zapobiega skutkom niedoborów witamin i mikroelementów w okresach zwiększonego zapotrzebowania, w czasie rozrodu, pierzenia i lotów, w czasie szczepień, w okresie intensywnego rozwoju młodych i po ich odsadzeniu.